Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories

Välkommen att kontakta oss

 

Öppettider:

Måndag till Fredag  kl. 07:00-16:00

 

Post:

ELEKTRO-LINDEN AB
Kastellgatan 1
254 66 Helsingborg

Telefon:

+46 42-15 15 05

Telefax:

+46 42-20 18 70

E-mail:

order@elektro-linden.se

 

Namn: Position: E-mail:
Mikael Andersson VD / Produktion mikael.andersson@elektro-linden.se
Lars-Olle Persson Senior advisor lars-olle.persson@elektro-linden.se
Henrik Blom Försäljning/ Export henrik.blom@elektro-linden.se
Ordermottagning order@elektro-linden.se
Tommy Annerqvist Order / Produkter tommy@elektro-linden.se
Annika Christiansson Order annika.christiansson@elektro-linden.se